Jde o to, co pijete!

Znáte to?

Jdete v obchodním centru na jídlo a pokaždé slyšíte stejnou otázku. „Co si dáte k pití, kolu, fantu, vodu, sprite?“ A vy v duchu křičíte: „Něco zdravého, TÝJO!!!.“ „Vodu...“ rezignujete nakonec.

Venku hrozná kosa a vás ještě čeká půl hodiny v MHD, než dorazíte domů. „Alespoň čaj do ruky na cestu, ať se zahřeju.“ „40 korun.“ „40 korun za kelímek horký vody a sáček s čajem??“ „TÝJO, tak to je hustý.“ Nakonec vás zahřeje, ale že byste si pochutnali a měli pocit dobře investovaných peněz, to se říct nedá, co?

Vezmete děti v nákupním centru do dětského koutku. Za chvíli mají žízeň. „Mami, kup mi něco k pití!!“ Rychle se rozhlížíte kolem a hledáte nejmenší zlo. Vodu? „TÝJO, mami, vodu pít nebudu, chci něco sladkýho!“ Znovu se rozhlížíte. „Sakra!!“ „Tady máš džusík v krabičce, ten je zdravý!“ Víte, co vaše dítě právě pije? A to si fakt myslíte, že je zdravé?

„Potkáme se nahoře ve food courtu, jo?“ „Jasný, dáme něco k pití a pak trochu shopping!“ Venku výheň, potřebujete se zchladit. Ledový čaj? Jasně! „Tak to co támhle teče z postmixu, kámo, tak to nevidělo čaj ani z rychlíku.“ „Jdu to zředit sodovkou, TÝJO, to se nedá!“

přichází změna!

Jsme startup a naším cílem je naučit lidi pít zdravě. Ukázat, že zdravé může být i chutné a naopak. Protože nezáleží jen na tom, co jíte, ale i na tom, co pijete!

Základem všech našich nápojů jsou špičkové čaje a byliny. Většinu z nich nakupujeme v rámci filosofie FAIR TRADE, některé pak v BIO kvalitě. TEAYO! nápoje vám budou chutnat, budou blahodárně působit na vaše zdraví, zlepší vám náladu a při dlouhodobé konzumaci i zdravotní stav. 

TEAYO! je čaj a čaj je zdravý pro děti i dospělé, můžete ho pít v každém věku, v každé situaci. Již dávno bylo prokázáno, že pravidelé pití kvalitního čaje působí blahodárně na lidské zdraví.

TEAYO! vzniklo jako vzdor všemu, co jíme a pijeme. Jsme rozhodnuti nikdy neuhnout z cesty. Nabízíme nekompromisní kvalitu a nikdy to nebude jinak. Žádná chemie, žádná barviva, žádné umělé přísady.

A pokud jste si snad řekli: "Týjo, to zní dobře", tak přijďte a nechte si namíchat své TEAYO!. Zbytek pak posuďte sami.

záleží vám na zdraví?

Pár faktů

co u nás dostáváte

TEAYO! nápoje splňují nejpřísnější požadavky na kvalitu. Za tím si stojíme.

Základem je u nás vždy kvalitní čaj nebo bylina, které připravujeme ve formě silného koncentrátu. Ten nám umožňuje namíchat nápoj ihned a přitom zachovat stejné účinné látky a hodnoty, kterých dosahujeme klasickým postupem.

V případě slazené varianty používáme čekankové sladidlo. Vše je přírodní a v nejlepší kvalitě. Na tom si zakládáme.

Ingredience, které si do vámi vybraného čaje následně vybíráte, jsou vždy čerstvé, ať už ve formě vymačkané šťávy ze zvoleného ovoce, nebo bio sirupů.

TEAYO! na vás nikdy nebude svítit fosforově zelenou, žlutou a modrou barvou. Bude ale prospěšné pro vaše zdraví a to je podle nás to hlavní. 

TEA? JO!

Image

[ týjo ]